پیام تسلیت مدیر عامل شرکت در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی

مدیر عامل شرکت در پیامی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

 

ادامه مطلب...

بازدید و‌ بررسی سرپرست محترم موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد از فرایند راه اندازی درمان افزار و سامانه سیناد شرکت شسبد

در راستای اهداف عالی موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و نظر به ضرورت ایجاد زیرساخت های لازم برای یک پارچه سازی و پیوستن به شبکه پرونده سلامت و بهداشت کشور و همچنین  پاسخ به تقاضای روز افزون بیمه شدگان و بازنشستگان محترم صنعت فولاد جهت تسریع و بهینه سازی فرایند درمان ایشان و به حداقل رساندن مراجعات حضوری؛ سامانه یکپارچه درمان افزار و اپلیکیشن سیناد به عنوان اولین و کامل ترین نرم افزار ارائه خدمات الکترونیکی آنلاین با بالاترین سطح امکانات جهت تسهیل و تسریع در روند درمان با قابلیت دسترسی و تشکیل پرونده سلامت  با حضور جناب آقای دکتر سید عباس هاشمی منش سرپرست محترم موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد رونمایی و راه اندازی گردید.

ادامه مطلب...

بازدید هیئت مدیره شرکت شسبد از دفاتر صندوق بازنشستگی فولاد البرز مرکزی

هیئت مدیره شسبد طی سفر به استان مازندران از دفاتر صندوق بازنشستگی فولاد البرز مرکزی (زیراب، قائمشهر و ساری) بازدید بعمل آورده و در جلسه هم اندیشی با هیئت مدیره و اعضای محترم کانون بازنشستگی البرز مرکزی شرکت و با برخی از بازنشستگان محترم دیدار داشتند، در این جلسه خواسته های ایشان مورد طرح و بررسی قرار گرفت.
در ادامه هیئت مدیره با حضور در منزل تعدادی از بیماران صعب العلاج این منطقه از ایشان عیادت نموده و مشکلات و خواسته های ایشان را مورد بررسی و در دستور کار قرار دادند. 

هیئت مدیره شسبد گزارش عملکرد و برنامه های خود را در اولین نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی فولاد ارائه نمود.

اولین نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی فولاد با ریاست دکتر هاشمی منش برگزار گردید.

  

سرپرست محترم صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی در این نشست اظهار داشت: این نشست با هدف هماهنگی های بیشتر شرکت های تابعه با صندوق و همچنین بررسی گزارش عملکرد این شرکت ها برگزار شده و قرار است به صورت مستمر و در فواصل زمانی منظم تشکیل شود.

 وی افزود: انتظار من از شرکت های تابعه این است که با برنامه ریزی و عملکرد مناسب بتوانند به سوددهی مطلوب برسند.

 

 

 

در این نشست ،معاونان صندوق بازنشستگی فولاد نیز در سخنان جداگانه بر ضرورت هماهنگی شرکت ها با صندوق و بازدهی هر چه بیشتر آنان تاکید نمودند.
در پایان این نشست نیز هر کدام از مدیران عامل شرکت ها گزارشی از وضعیت و برنامه های شرکت متبوع خود ارائه کردند.

 

 

 

 

 

  یونس خسروانی در این نشست به ارائه گزارش تفصیلی وضعیت فعلی و عملکرد  ۶۰ روزه هیئت مدیره شسبد پرداخت و اقدامات صورت گرفته را در راستای اهداف و سیاست های کلان صندوق برشمرد.

 

آغاز به کار بخش دندانپزشکی درمانگاه تهران

 

 

در راستای ارائه خدمات دندانپزشکی به بازنشستگان محترم صنعت فولاد و پس انجام تعمیرات و رنگ آمیزی بخش دندانپزشکی درمانگاه تهران و انتخاب پیمانکار جدید؛ همزمان با فرارسیدن ماه مبارک ربیع الاول بخش فوق با مدیریت جدید آغاز به کار نمود