برگزاری مجمع سالیانه شرکت سلامت بهداشت و درمان صنعت و معدن نوین

مجمع عمومی و عادی سالیانه شرکت سلامت، بهداشت و درمان صنعت و معدن نوین(شسبد) در تاریخ شانزدهم تیرماه برگزار گردید. در این جلسه، ابراهیم زاده رئیس مجمع تصریح کرد: امروز در مجمع شرکتی حاضر شده ایم که وظیفه اش خدمت به بازنشستگان معزز صندوق کارکنان فولاد بوده که در واقع، ذی نفعان صندوق هستند و باید از دارایی ها و منافع این عزیزان صیانت کنیم و با برنامه ریزی دقیق موجب افزایش و بازدهی هر چه بیشتر ثروت بازنشستگان شویم. مدیر امور مجامع و حسابرسی صندوق افزود موسسه بدنبال طراحی پلتفرمی از سرمایه گذاری است که بازنشستگان از منافع اقتصادی باثباتی بهره مند شوند. وی افزود: این پلتفرم سرمایه گذاری بر رفاه اقتصادی بازنشستگان تمرکز دارد.

میلاد با سعادت امام رضا (علیه السلام) مبارک

میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت؛ حضرت امام رضا (علیه السلام) مبارک باد.

میلاد حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) مبارک

میلاد مظهر عصمت و نجابت، حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و آغاز دهه کرامت مبارک باد.

دیدار نمایندگان بافت، ساری و رشت با مدیرعامل صندوق فولاد

نمایندگان بافت، ساری و رشت در مجلس شورای اسلامی به صورت جداگانه با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در دفتر ایشان دیدار نمودند. به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد دکتر مسرور در این دیدارها ضمن تبریک آغاز به کار مجلس یازدهم اعلام کرد آماده تعامل و همکاری با نمایندگان محترم هستیم. وی ضمن تشریح برنامه های صندوق فولاد توضیحاتی در خصوص طرح های توسعه ای شرکت های زیر مجموعه بیان نمود. مدیر عامل صندوق فولاد افزایش بازدهی دارایی های صندوق از طریق ورود به بازار سرمایه را یکی از راهبردهای اصلی در سال جاری دانست. آقایان محمدی، بابایی و کوچکی نژاد نمایندگان بافت، ساری و رشت نیز در این دیدارها بر تعامل مجلس جهت حل مشکلات بازنشستگان و پیشبرد برنامه های صندوق تاکید کردند.منبع: صندوق بازنشستگی فولاد.

دیدار رییس سازمان بسیج کارگران و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت کار با مدیرعامل صندوق فولاد

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و فرمانده مرکز بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد دیدار نمودند. به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در این دیدار با اشاره به اینکه بسیج به عنوان نیروی مردمی و تشکیلات انقلابی در حل و فصل مسائل و مشکلات کشور همیشه در کنار دولت و مردم بوده گفت: آمادگی هر گونه همکاری و همراهی با صندوق فولاد در رفع مسائل و مشکلات و چالش های فراروی صندوق هستیم. همچنین غریوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن برشمردن ماموریت های عمومی بسیج از تغییر نگاه این مرکز از پرداختن صرف به مسائل عمومی و ورود در عرصه های تخصصی و کارشناسی خبر داده و تشکیل هیات های اندیشه ورز تخصصی در مرکز و حوزه های تابعه را ناشی از این تغییر نگاه اعلام نموده و گفت: بسیج بهترین ظرفیت برای حل و فصل مشکلات اقتصادی کشور محسوب شده و به طور قطع نظرات نخبگانی بسیجیان می تواند بسیاری از گره های اقتصادی را باز نماید. دکتر مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد نیز با اشاره به برنامه های صندوق فولاد عنوان کرد آمادگی داریم از ظرفیت های بسیج در چارچوب وظایف محوله استفاده کنیم. مسرور پیشنهاد کرد هزینه کرد اعتبارات بسیج به صورت پروژه محور انجام شود تا ضمن رفع مشکلات به خلق ارزش منتهی شده و صندوق از چنین رویکردی در بسیج حمایت خواهد کرد . منبع: صندوق بازنشستگی فولاد.

دکتر باباخانی به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سلامت، بهداشت و درمان صنعت و معدن نوین منصوب شد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با صدور حکمی دکتر باباخانی را به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سلامت، بهداشت و درمان صنعت و معدن نوین( شسبد) منصوب کرد. دکتر مسرور در این حکم بر لزوم بهبود کیفیت خدمات درمانی به بازنشستگان تاکید کرده است. گفتنی است دکتر باباخانی از مدیران باسابقه درمان سازمان تامین اجتماعی بوده ومسئولیت هایی همچون مدیرکل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تأمین‌اجتماعی استان البرز و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت کار و تامین برعهده داشته است.

نشست صمیمانه مدیرعامل صندوق فولاد با کانون های بازنشستگی برگزار شد

جلسه اعضای هیات مدیره کانون های بازنشستگی فولاد با حضور دستیار حقوق شهروندی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و معاونان و مدیران صندوق برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در ابتدای این نشست، روزبه کردونی دستیار حقوق شهروندی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هدف از برگزاری چنین نشست هایی را دسته بندی مسایل و موضوعات بازنشستگان و بررسی برای یافتن راه حل آن ها عنوان و تصریح کرد: ما در یک فضای تعاملی و دوجانبه بایستی در این خصوص گفتگو کنیم و هدف ما ایجاد اعتماد میان بازنشستگان و دستگاه متولی آن هاست. وی افزود: امیدوارم این جلسه فقط یک رویداد نباشد بلکه آغازی برای حل مسایل و مشکلات بازنشستگان باشد. کردونی گفت: دکتر مسرور مدیر کارآمدی است که تسلط زیادی در حوزه بنگاه داری دارد و می تواند مشکلات بازنشستگان فولاد را حل نماید. سپس، دکتر مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در بخش نخست سخنان خود ضمن تشکر از حضور نمایندگان کانون های بازنشستگی عنوان کرد: شیوع بیماری کرونا موجب شد تا در برگزاری این نشست، تاخیر ایجاد شود. در ادامه، چند تن از نمایندگان کانون ها مسایل و مشکلات بازنشستگان را در حوزه های مختلف نظیر متناسب سازی حقوق، مطالبات معوق، مشکلات درمانی، بیمه تکمیلی، وضعیت شرکت های تابعه، اجرای آئین نامه فولاد و … بیان نمودند. در انتهای این نشست نیز دکتر مسرور توضیحات کاملی از پیگیری معوقات سال ٩١ بازنشستگان، پرونده های حقوقی صندوق و اقدامات انجام شده و طرح های گردشگری و نحوه احیای آن ، نظارت بر شرکتها و برنامه ریزی برای سوددهی ارائه نمود. افزایش بازدهی دارایی صندوق وتولید ثروت از جمله مسائل مهم دیگری بود که ایشان اشاره نمود. وی در خصوص مشکلات درمانی بازنشستگان گفت: به مدیرعامل جدید شرکت شسبد ماموریت داده ام که ارائه خدمات بهینه به بازنشستگان را در صدر اولویت های خود قرار دهد. مسرور در پایان با تاکید بر نشست های مستمر با کانون ها گفت با همدلی می توانیم به اهداف تعیین شده برای حل مشکلات بازنشستگان دست یابیم. منبع : صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد.

دیدار مدیرعامل صندوق فولاد با معاون اول رییس‌جمهور

دکتر مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دیدار نمود. به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد دکتر مسرور در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اقدامات و برنامه های صندوق فولاد توضیحاتی در خصوص برنامه صندوق برای ورود شرکتهای زیرمجموعه به بورس بیان نمود. وی همچنین آخرین وضعیت شرکت دخانیات و مسائل مربوط به این شرکت را تشریح کرد. مسرور از حمایتهای معاون اول رئیس جمهور در راستای حل مشکلات بازنشستگان فولاد و پیشبرد برنامه های صندوق تقدیر کرد.منبع : صندوق بازنشستگی فولاد.

عید سعید فطر مبارک

اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَةِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَةِ . فرا رسیدن عید سعید فطر و جشن طاعت بر ره یافتگان ضیافت الهی مبارک باد

تمدید یک ماهه خدمات بیمه ملت به بازنشستگان فولاد

روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد با صدور اطلاعیه ای از تمدید یک ماهه خدمات بیمه ملت به بازنشستگان فولاد خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: به منظور رفاه حال بازنشستگان فولاد و با هماهنگی های به عمل آمده با بیمه ملت، خدمات بیمه ملت به بازنشستگان فولاد به مدت یک ماه تا تاریخ ۳۱ خردادماه ۱۳۹۹ تمدید شد. منبع:صندوق بازنشستگی فولاد.

راه اندازی انجام تست سرولوژی (اندازه گیری آنتی بادی کووید19- کرونا )

قابل توجه همکاران و بازنشستگان محترم فولاد؛ با عنایت به راه اندازی انجام تست سرولوژی (اندازه گیری آنتی بادی کووید19- کرونا ) در بخش آزمایشگاه درمانگاه فولاد؛ بدینوسیله به اطلاع می رساند، امکان انجام تست سرولوژی کرونا با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و ایمنی میسر شده است و بخش آزمایشگاه آماده پذیرش بیماران می باشد. تلفن تماس: 66971016.

آغاز به کار بخش شنوایی سنجی درمانگاه فولاد

قابل توجه همکاران و بازنشستگان محترم فولاد؛ بدینوسیله به اطلاع می رساند بخش شنوایی سنجی درمانگاه فولاد با امکانات : نوار گوش، تمپانومتری، تجویز و فروش سمعک راه اندازی شده است و آماده پذیرش بیماران می باشد. تلفن تماس: ۸-۶۶۴۶۹۲۴۶ داخلی ۱۱۶.

دستورالعمل اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان فولاد در هیات امنا بررسی می شود

وزیر تعاون کار و امور اجتماعی، هیات امنای صندوق بازنشستگی فولاد را مامور کرد تا دستور العمل متناسب سازی حقوق بازنشستگان فولاد را تدوین نماید. به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد به دنبال پیگیری های دکتر مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و ارایه گزارش اقداماتی که صندوق فولاد طی سه ماه گذشته در خصوص متناسب سازی حقوق بازنشستگان فولاد انجام داده دكتر شريعتمداري دستور رسيدگي در خصوص نامه ارسالي مدير عامل صندوق فولاد را به دبير هيات امنا صادر نمودند و این موضوع در دستور کار هیات امنا قرار گرفته است. گفتنی است متناسب سازی حقوق بازنشستگان فولاد همواره یکی از خواسته های بازنشستگان فولاد بوده و دکتر مسرور از زمان تصدی مدیریت صندوق در راستای رسیدگی به نیازها و مطالبات ایشان اجرای این طرح را در صدر برنامه های خود قرار داده و تلاش نموده با رایزنی و تعامل مستمر با مسئولان و دستگاه های ذیربط زمینه تحقق این موضوع را فراهم کند. منبع : صندوق بازنشستگی فولاد.

ایام شهادت حضرت علی (علیه اسلام) تسلیت باد

بِسْمِ اللّهِ وَبِاْاللّهِ وَ عَلَی مِلَّةِ رَسُولِ اللّهِ فُزتُ و رَبِّ الْکَعْبَة؛ به پروردگار کعبه سوگند که رستگار و کامروا شدم. ایام شهادت حضرت امیرالمومنین علی (علیه اسلام) بر شیعیان حضرتش تسلیت باد.

قلب تپنده مجموعه گندله سازی با موفقیت آزمایش شد

مجری طرح گندله سازی سه چاهون با بیان اینکه کوره روتاری کیلن که قلب تپنده کارخانه گندله سازی است و گندله خام در آنجا با حرارتی معادل یک هزار و ۲۵۰ درجه سانتی گراد پخته و خارج می شود عملیات نصب آن با موفقیت انجام گرفته است، تصریح کرد: طراحی مطلوب تجهیز کوره و دقت بالای مهندسین ایرانی سبب شد تا نصب کوره با موفقیت انجام شود . به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، شفیع با اشاره به اینکه مرحله آزمایشی راه اندازی کوره با موتور دیزلی ۲۰۰ کیلو وات با موفقیت انجام گرفت، گفت: به یاری خدا در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی قلب کارخانه گندله سازی و بعد از آن تولید گندله با کیفیتی خوب خواهیم بود که منشأ خیر برای مردم شهرستان بافق، استان و کشور است. مجری طرح گندله سازی سه چاهون گفت: این اتفاق ما را دلگرم می کند که همه عملیات نصب راه اندازی با همت و مساعدت مدیر عامل شرکت و کلیه مهندسین و همکاران مجموعه گندله سازی و دعای مردم مومن بافق به خوبی انجام خواهد گرفت. گفتنی است طرح گندله سازی سه چاهون یکی از مهم ترین طرح های توسعه ای صندوق بازنشستگی فولاد می باشد که طی ماه های آینده، به بهره برداری خواهد رسید. منبع : صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد.

جلسه بررسی عملکرد شرکت شسبد برگزار شد

جلسه بررسی عملکرد سال ۱۳۹۸ و بودجه پیشنهادی و برنامه های سال ۱۳۹۹ شرکت سلامت، بهداشت و درمان صنعت و معدن نوین( شسبد) با حضور دکتر مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شسبد گزارشی از اقدامات صورت گرفته از جمله ایجاد ساختار مالی، راه اندازی سامانه یکپارچه نظارت و اجرای درمان( سیناد)، نوسازی درمانگاه کرمان و همچنین آخرین وضعیت صورت های مالی این شرکت ارائه نمودند. در ادامه، دکتر مسرور تصریح کرد: انتظار دارم شرکت شسبد در سال جاری با برنامه ریزی دقیق به سمت درآمدزایی پایدار حرکت کرده و به سوددهی برسد. وی عنوان کرد: انتظار داریم که شسبد به استقلال مالی رسیده و بتواند هزینه هایش را از محل درآمدهایش تامین نماید که البته در کنار این موضوع، افزایش میزان رضایتمندی بازنشستگان از خدمات ارائه شده باید مد نظر قرار گیرد. وی افزود: پس از قبول مسئولیت باید بدون نگاه به گذشته و با نگاه به آینده در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر حرکت کنیم تا بتوانیم روی اهداف متمرکز شده و به آن دست یابیم. مسرور با تاکید بر لزوم تغییر بودجه پیشنهادی شسبد عنوان کرد: از مدیران شسبد انتظار دارم با تعامل با معاونت برنامه ریزی صندوق برنامه مکتوبی در خصوص کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها ارائه نمایند. منبع : صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد.

میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) مبارک

ولادت با سعادت مظهر جود و کرم و بخشش، کريم اهل بيت (علیهم السلام)، حضرت امام حسن مجتبي (علیه السلام) مبارک باد.

1۸ اردیبهشت ماه روز بیماران خاص و صعب العلاج

1۸ اردیبهشت ماه روز بیماران خاص و صعب العلاج گرامی باد.

مسرور: شرکت سرمایه گذاری صندوق فولاد وارد بورس می شود

جلسه شورای سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد با حضور اعضای شورای سرمایه گذاری، مدیرعامل و تعدادی از صاحب نظران بازار سرمایه برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، دکتر مسرور در این جلسه با بیان اینکه افزایش بازده دارایی های صندوق فولاد یکی از مهم ترین برنامه های صندوق است تصریح کرد: شرکت سرمایه گذاری صندوق فولاد در ماه های آینده وارد بازار سرمایه خواهد شد و در واقع این شرکت قرار است شرکت های تابعه را وارد بورس نماید. مسرور گفت: با توجه به بررسی های جامعی که در شورای سرمایه گذاری صندوق فولاد انجام شد، به این نتیجه رسیدیم که ورود هوشمندانه به بازار سرمایه، مناسب ترین رویکرد در راستای افزایش بازده دارایی های صندوق است. گفتنی است دراین جلسه، تحلیلی در خصوص وضعیت کنونی بورس و چشم انداز آتی آن ارائه شد. در ادامه، اعضای شورای سرمایه گذاری درباره انتخاب یک پرتفوی پربازده بحث و تبادل نظر نموده و به جمع بندی رسیدند. بر این اساس، مقرر شد شرکت فولاد تجارت دالاهو به عنوان شرکت سرمایه گذاری صندوق نسبت به بورسی شدن شرکت های تابعه و سرمایه گذاری در بازه زمانی تعیین شده اقدام نماید. لازم به توضیح است، معاون مالی و منابع انسانی و سرپرست معاونت برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق فولاد نیز در این جلسه حضور داشتند. منبع : صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد.

پیام مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد به مناسبت روز جهانی کارگر

دکتر رضا مسرور، مديرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی کارگر، این مناسبت را به کارگران کشور، به ویژه کارگران خدوم شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی فولاد تبريك گفت. به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این پیام آمده است: بدون تردید کارگران به عنوان بازوي توانمند چرخه‌‌ تولید، نقشی كليدي در توسعه صنعتی، اقتصادی و تحقق شعار سال جاری دارند و جهش تولید با همت کارگران خدوم محقق می‌شود. گرامیداشت این روز و پاسداشت خدمات و زحمات خالصانه و بی‌ادعای کارگران شریف، ارج نهادن به تلاش‌هایی است که با وجود تنگناهای اقتصادی، عزت و سربلندي کشور را رقم می‌زنند. اينجانب ضمن تبريك اين روز خجسته بر تلاشگران عرصه‌ كار در سراسر کشور و به‌خصوص کارگران عزیز شرکت‌های زیرمجموعه صندوق فولاد کشور، تلاش ایشان در به حرکت درآوردن چرخ‌های تولید ارج می‌نهم و اطمینان می‌دهم تا حصول نتایج مطلوب برای همه کارگران عزیز همکار در این مجموعه، دست از تلاش بر نخواهیم داشت. همت تان بلند و در سایه توجهات خداوند متعال، سلامت و سعادتمند باشید. منبع : صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد.